APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, KOMPLEKSI PANORAMA.

 • €250,000
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, KOMPLEKSI PANORAMA.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €250,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 115
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44157
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 luksoz ne shitje tek Kompleksi Panorama.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 114 m2 dhe ndodhet ne katin e katert.

Apartamenti eshte i organizuar ne ambient ndenje/kuzhine, nje dhome gjumi dhe nje dhome e cila eshte pershtatur ne garderobe, dy tualete dhe dy ballkone.

I mobiluar dhe i arreduar me arkitekt, i pajisur me certifikate pronesie, ndertim i ri shume cilesor.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo