Apartament 3+1 tek Libri Universitar .

 • €310,000
Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 3+1 tek Libri Universitar .

Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tiranë
 • €310,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 140
 • Sipërfaqe ㎡
 • P32007
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament me siperfaqe 140m2  me organizim 3+1 tek Libri Universitar , Bllok .

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te   nje pallat te ri tek Libri Universitar .

Ka organizim 3+1  me nje dhome ndenje te madhe , ambient gatimi , 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 Ballkone  .

Apartamenti ndodhet ne zemer te bllokut , zona me e kerkuar dhe ka nje cmim okazion prej vetem 2200 Euro per m2  .

 

Per me shume na kontaktoni  .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva