APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ISH-STACIONI I TRENIT.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ISH-STACIONI I TRENIT.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 100
  • Sipërfaqe ㎡
  • P45949
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 2+1 tek ish stacioni i trenit, prane Usluga.

Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo