APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ISH-FUSHA E AVIACIONIT.

 • €125,000
Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ISH-FUSHA E AVIACIONIT.

Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
 • €125,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 84
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44412
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje, tek ish fusha e aviacionit.

Apartamenti ka siperfaqe 83.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 125000€.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo