APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, DON BOSKO.

 • €120,000
Don Bosko, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, DON BOSKO.

Don Bosko, Tiranë
 • €120,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 88
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39108
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje, ne Don Bosko, prane Vizion Plus.

Apartamenti ka siperfaqe 88 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet.

Cmimi eshte 120000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo