Shitet Godine dhe Magazine ne Autostrade, Prane City Park

  • €1,100,000
Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
Për Shitje

Shitet Godine dhe Magazine ne Autostrade, Prane City Park

Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
  • €1,100,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1816
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39513
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Godine dhe Magazine ne Autostrade.

Objekti Organizohet ne nje godine 2 kate dhe magazine te vendosura ne nje siperfaqe trualli prej 1816m2.

Godina eshte e organizuar ne 2 kate dhe ka fasade xhami , secili kat ka siperfaqe prej 324m2.

Magazina eshte si forme kapanoni nga pas godines dhe ka nje siperfaqe prej 1000m2.

E gjithe godina ka fasade xhami dhe ndodhet direkt ne Vije te pare , me vizibilitet te plote nga autostrada.

Si ambient eshte fantastik per kompani te medha , si per magazinim si per prodhim.

Disponon te gjithe dokumetacionin e rregullt hipotekor.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
  • Klevis Sinani