APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, BULEVARDI ZOGU I.

 • €150,000
Bulevardi Zogu i Parë, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, BULEVARDI ZOGU I.

Bulevardi Zogu i Parë, Tiranë
 • €150,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 95
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34765
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 tek Bulevardi Zogu I, prane ministrise se drejtesise.

Apartamenti ka siperfaqe 85 m2 neto dhe 95 m2 bruto.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri e ashensor.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone.

Orientim Jug, Perendim.

Cmimi eshte 150000 euro i diskutueshem.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo