APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, AMBASADA AMERIKANE.

 • €160,000
Ambasada Amerikane, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, AMBASADA AMERIKANE.

Ambasada Amerikane, Tiranë
 • €160,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 71
 • Sipërfaqe ㎡
 • P48083
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1, midis ambasades Amerikane dhe institutit te Higjienes.

Apartamenti ka siperfaqe 71m2 neto dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.

Orientim Perendim.

Cmimi eshte 160000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo