APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, ISH-STACIONI I TRENIT.

 • €550
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, ISH-STACIONI I TRENIT.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €550

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37547
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 2+1+2 tek ish-stacioni i trenit, rruga Karl Gega.

Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 dhe 120 m2 verande.

Ndodhet ne katin e 7 jo te fundit te nje pallati te ri me ashensor.

Cmimi eshte 550 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo