Apartament 2+1 ne Fresk

 • €58,000
Fresku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1 ne Fresk

Fresku, Tiranë
 • €58,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 109
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31049
 • ID Prones

Përshkrim

~ Apartamenti eshte i organizuar ne 2+1  .

~Dhome ndenje , kuzhine , 2 dhoma gjumi . tualet dhe ballkon.

~ Me siperfaqe prej  109 m2 , ne katin e 1 te banimit .

~ Pallati eshte ne ndertim e siper dhe cmimi per m2 eshte vetem 550 euro .

~ Per me shume na kontaktoni .

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva