Apartament 2+1 me qira ne Don Bosko prane Viva Market

 • €330/muaj
Don Bosko, Zogu i Zi, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1 me qira ne Don Bosko prane Viva Market

Don Bosko, Zogu i Zi, Tiranë
 • €330/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 96 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37927
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 me siperfaqe 97m2 ne Don Bosko

Apartamenti oraganizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.

Apartamenti eshte i shtruar ne parket , i izoluar termikisht dhe dyer dritare i ka dopio xham.

Jepet bosh.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva