Apartament 2+1 me qera tek Komuna e Parisit

 • €450
Komuna e Parisit, Tiranë
Tërhequr

Apartament 2+1 me qera tek Komuna e Parisit

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €450

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 105
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37666
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 i mobiluar me qera tek Komuna e Parisit

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti ndodhet ne zemer te Komunes tek Lulishtja .

Ndodhet ne katin e 4 me ashensor .

Jepet i mobiluar si ne foto .

Per me shume na kontaktoni

Lirohet me date 1 dhjetor

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva