Apartament 2+1 me qera, Rezidenca “Kodra e Diellit 2”

 • €850/muaj
Kodra e Diellit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1 me qera, Rezidenca “Kodra e Diellit 2”

Kodra e Diellit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €850/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 126
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28983
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera super-apartament ne Rezidencen “Kodra e Diellit 2”, nje nga rezidencat me te mira te banimit ne Tirane. Hyrja eshte me te gjitha kushtet e nevojshme. Eshte e areduar me arkitekt dhe me materialet me cilesore te kohes.

Hyrja ka siperfaqe totale prej 126m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim. Eshte e strukturuar nga dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, ballkon, koridor shperndares, 2 tualete.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj