Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko

 • €300/muaj
Don Bosko, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko

Don Bosko, Tiranë
 • €300/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 92
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38160
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 2 ballkone

Apartamenti ka nevoje per rregullim dhe jepet si ne foto

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva