APARTAMENT 2+1 ME QERA, RRUGA E KOSOVAREVE.

  • €850
Rruga e Kosovarëve, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, RRUGA E KOSOVAREVE.

Rruga e Kosovarëve, Tiranë
  • €850

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 99
  • Sipërfaqe ㎡
  • P42286
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament 2+1, prane rruges se Kosovareve.

Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Lirohet ne daten 25 Shtator.

Cmimi eshte 850 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo