Apartament 2+1 me qera ne Bllok.

 • €480/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1 me qera ne Bllok.

Ish Blloku, Tiranë
 • €480/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 95
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27922
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament me qira 2+1 ne zonen e Bllokut, RrugenPerlat Rexhepi (pranë Librit Universitar).

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 95 m2, dhe ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e 4 te paisur dhe me ashensore.

Organizohet ne sallon ndenje/kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone.Cdo dhome eshte i paisuer me kondicionere.

Per informacione,ose vizite ne prone mund te kontaktoni.

Property Invest Albania

#jepetmeqera #apartamentmeqera #propertyinvest #bllok

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj