APARTAMENT 3+1 ME QERA,ASIM VOKSHI

Rruga e Durrësit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 3+1 ME QERA,ASIM VOKSHI

Rruga e Durrësit, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 100
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28386
  • ID Prones

Përshkrim

Apartament 3+1 me qira tek Asim Vokshi perballe me ministrine e Arsimit .

Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 , organizohet ne :dhome ndjenje/kuzhine ,3 dhoma gjumi ,1 tualete.Ndodhet ne katin 3  te nje Vile .

Apartamenti eshte i mobiluar ,shum modern dhe i paisur me te gjitha paisjet e nevojshme.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko