APARTAMENT 2+1 ME QERA, MYSLYM SHYRI.

 • €550/muaj
Myslym Shyri, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, MYSLYM SHYRI.

Myslym Shyri, Tiranë
 • €550/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 85
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38237
 • ID Prones

Përshkrim

Japim apartament 2+1 me qera, prane Myslym Shyrit, tek rruga Him Kolli.

Apartamenti ka siperfaqe 85 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, tulaet dhe ballkon.

Cmimi eshte 550 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo