APARTAMENT 2+1 ME QERA, 21 DHJETORI.

 • €390/Muaj
21 Dhjetori, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, 21 DHJETORI.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €390/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41851
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 2+1, prane 21 dhjetorit, rruga Kongresi i Lushnjes, pas hotel Mondiali.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe te fundit te nje pallati ekzisutes pa ashensor.

Ka siperfaqe 70 m2 dhe organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 390 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo