APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, KOMUNA E PARISIT.

 • €650/muaj
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, KOMUNA E PARISIT.

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €650/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 90
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38017
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera aprtament 2+1, ne Kompleksin Kika 2, Komuna e Parisit. Apartamenti ka siperfaqe totale 90 m2 dhe eshte shume mire i mobiluar. Eshte i strukturuar nga dy dhoma gjumi + sallon ndenje/ambient gatimi + koridor shperndares + 2 tualete + ballkon. Pallati ka 2 ashensor dhe eshte shume mire i administuar.

Ne zonen perreth ofrohen te gjitha fasilitetet e nevojshme per krijimin e nje jetese sa me komode.

Apartamenti lirohet ne fund te Dhjetorit.

Cmimi eshte 650 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo