Apartament 1+1+Studio per shitje ne Don Bosko

 • €102,000
Don Bosko, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 1+1+Studio per shitje ne Don Bosko

Don Bosko, Zogu i Zi, Tiranë
 • €102,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 69
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37187
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1+studio ne Don Bosko me siperfaqe 69m2 .

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , 1 dhome gjumi , 1 studio e pershtatur ne dhome gjumi , 1 tualet dhe nje verande  .

Totalisht i mobiluar me cilesi shume te larte .

Orientim Jug , plot drite .

Pallat i ri me ashensor i vitit 2014 me hipoteke .

Per me shume info na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest