AMBIENT BIZNESI ME QERA, SELVIA.

  • €1,700/muaj
Selvia, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT BIZNESI ME QERA, SELVIA.

Selvia, Tiranë
  • €1,700/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 200
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36093
  • ID Prones

Përshkrim

Ambient biznesi me qera, Selvia.

Ambienti ka siperfaqe 200 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim.

Ndodhet prane rruges kryesore, fasade xhami per reklamim.

Hyrje e vecante nga kati 0.

Ideal per butik, klinike, zyra, callcenter, etj.

Cmimi eshte 200000 leke.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo