AMBIENT BIZNESI ME QERA, LIQENI I THATE.

  • €650/muaj
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT BIZNESI ME QERA, LIQENI I THATE.

Liqeni i Thatë, Tiranë
  • €650/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 70
  • Sipërfaqe ㎡
  • P29410
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient biznesi me qera tek Liqeni i Thate ne rrugen kryesore.

Ambienti ka siperfaqe 70 m2.

Totalisht i investuar dhe mobiluar me rafte dhe tavolina.

I pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi, kancelari, tabacino, zyra etj.

Cmimi eshte 650 euro bruto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo