APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, VASIL SHANTO.

 • €86,500
Vasil Shanto, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, VASIL SHANTO.

Vasil Shanto, Tiranë
 • €86,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 66.5
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40319
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 1+1 ne Vasil Shanto, ngjitur me shkollen.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati ekzistues me tulla te bardha.

Ka siperfaqe 66.5 m2 dhe organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, depo dhe tualet.

Cmimi eshte 1300 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo