APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, SHKOLLA E BALETIT.

 • €125,000
Shkolla e Baletit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, SHKOLLA E BALETIT.

Shkolla e Baletit, Tiranë
 • €125,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 77
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44171
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 prane shkolles se Baletit dhe pasticerise Lej&Laj.

Apartamenti ka siperfaqe 77 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet me dritare dhe ballkon i mbyllur me vetrate.

Mundesi per tu shnderruar ne 2+1.

Cmimi eshte 125000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo