APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, SHKOLLA E BASHKUAR.

 • €55,000
Ali Demi, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, SHKOLLA E BASHKUAR.

Ali Demi, Tiranë
 • €55,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 56
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38531
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartamenti 1+1, perballe shkolles se bashkuar tek shkolla Ramazan Jarani.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 jo te fundit te nje pallati ekzistues me tulla te kuqe.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi.

Cmimi eshte 55000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo