APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, PALLATI ME SHIGJETA.

 • €65,000
Pallati me Shigjeta, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, PALLATI ME SHIGJETA.

Pallati me Shigjeta, Tiranë
 • €65,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 60
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37172
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 tek rruga Irfan Tomini, pas karburant Kastrati.

Apartamenti ka siperfaqe 60m2 te brendshme dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.

Cmimi eshte 65000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo