APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE SARANDE, PRANE MANGO BEACH BAR.

 • €80,000
Sarandë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE SARANDE, PRANE MANGO BEACH BAR.

Sarandë
 • €80,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 64
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38967
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament ne shitje 1+1 ne nje nga zonat me te mira ne Sarande, prane Mango Beach Bar ne zone te pare.

Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje dhe ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon me pamje fantastike.

Ka nje siperfaqe totale prej 64 m2.

Ndodhet ne katin e 3-te me ashensor.

Mundesi shume e mire investime pasi zona ku ndodhet ka frekuentim te larte ne sezonin e veres.

Cmimi qe apartamenti disponon eshte 80,000 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle