APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, COLONNADE.

 • €93,000
Rruga Dritan Hoxha, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, COLONNADE.

Rruga Dritan Hoxha, Tiranë
 • €93,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 71.4
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44403
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 tek rezidenca Colonnade perballe Zoja e Keshillit te mire.

Apartamenti ka siperfaqe 71.4 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te objektit.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 1300€/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo