Apartament 1+1 me qera, prane RTSH.

 • €700/muaj
Liceu, Radio Televizioni Shqiptar, Rruga e Elbasanit, Stadiumi Air Albania, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 1+1 me qera, prane RTSH.

Liceu, Radio Televizioni Shqiptar, Rruga e Elbasanit, Stadiumi Air Albania, Tiranë
 • €700/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27905
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1 prane ambasador 1.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2, dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri.

I mobiluar ne menyre moderne, investim i ri.

Per me teper informacione mund te kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle