Ambient 3+1 me qera tek ASL

 • €500/muaj
Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient 3+1 me qera tek ASL

Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 112
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35899
 • ID Prones

Përshkrim

Ambient 3+1 me siperfaqe 112 m2 tek ASL , Kongresi i Manastirit .

Ambienti eshte i organizuar ne 3 ambiente pune , 1 tualet dhe 2 ballkone  .

I shtruar me parket dhe ka kondicioner ne secilin prej ambienteve .

Shume i mire per klinike mjeksore  ,  klinike dentare ose aktivitete te tjera te tilla , kjo per shkak te rruges kryesore , ndarjes se ambienteve dhe cilesise se pallatit .

Jepet dhe per banim vetem kliente te huaj afatgjate  .

Per me shume na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva