Apartament 1+1 me qera ne Fresk , Rruga e Thesarit

 • €260/muaj
Fresku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 1+1 me qera ne Fresk , Rruga e Thesarit

Fresku, Tiranë
 • €260/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 68
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38127
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 me qera tek Rruga e Thesarit Fresk

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti jepet i mobiluar

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani