Shitet Apartament 1+1, Colonnade Residence, Zogu i Zi

 • €85,320
Zogu i Zi, Tiranë
Tërhequr 📢 Ofertë

Shitet Apartament 1+1, Colonnade Residence, Zogu i Zi

Zogu i Zi, Tiranë
 • €85,320

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 71
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2024
 • Viti Ndërtimit
 • P41382
 • ID Prones

Përshkrim

Colonnade Residence, kompleksi me i ri dhe modern i nje cilesie premium shume prane Zogut te Zi dhe qendres se Tiranes.

Disponojme Apartament 1+1 me super cmim OKAZION 1200€/m2

Apartamenti organizohet ne 1 ambient ndenje dhe gatimi, 1 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon.

Orientimi fantastik Jug Lindje plot me diell dhe drite natyrale pergjate gjithe dites.

Cmimi 85.320 euro

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest