AMBIENT PER ZYRA ME QERA, QENDER.

 • €1,100/muaj
9 Katëshet, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, QENDER.

9 Katëshet, Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €1,100/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 125
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P39129
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient per zyra tek 9-Kateshet, afer me Sheshin Skenderbej. Ambienti ndodhet ne nje nga pallatet me te mire te zones, te ndertuar ne vitet e fundit.

Siperfaqa e ambientit eshte 125m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te godines. Organizohet nga 3 ambiente pune, koridor shperndares, 2 ballkone, 2 tualete. I pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo