AMBIENT PER ZYRA ME QERA, BLLOKU.

  • €2,640/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Tërhequr

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, BLLOKU.

Ish Blloku, Tiranë
  • €2,640/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 264
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35326
  • ID Prones

Përshkrim

Super ambient per zyra me qera ne Bllok.

Ambienti ka siperfaqe 264 m2 dhe ndodhet ne katin 0.

Ideal per tipologji te ndryshme biznesi, callcenter, fasoneri, supermarket etj.

Cmimi eshte 10 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo