Ambient per qera, Qender

  • €2,500/muaj
9 Katëshet, Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient per qera, Qender

9 Katëshet, Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
  • €2,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 320 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27879
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Qendres, prane Piazza. Ambient i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi dhe zyrash.

Ambienti eshte ne forme duplex me hapesire te brendshme 250m2(190m2 kati 0, 60m2 kati 1) + 70 m2 verande.

Cmimi eshte Bruto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest