Ambient me qera tek Unaza prane Vasil Shantos

 • €850/muaj
Ish Ekspozita, Vasil Shanto, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient me qera tek Unaza prane Vasil Shantos

Ish Ekspozita, Vasil Shanto, Tiranë
 • €850/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 40
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34272
 • ID Prones

Përshkrim

Ambienti ka nje siperfaqe prej 40m2  dhe organizohet ne open space.

Ka fasade xhami dhe gjithashtu eshte i mirembajtur nga perbrenda .

Ka tualet dhe gjithashtu eshte investuar totalisht .

Cmimi eshte i diskutueshem per kontrata afatgjata .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani