APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, KODRA E DIELLIT.

 • €188,000
Kodra e Diellit, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, KODRA E DIELLIT.

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €188,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44982
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 3+1+2 tek kodra e diellit, rruga Bill Klinton.

Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, ballkon dhe 2 tualete, prej te cilave njeri me dritare.

Orientim jug, lindje, perendim.

Cmimi eshte 188000 euro.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo