Ambient Komercial me qera ne Don Bosko

  • €170/muaj
Don Bosko, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient Komercial me qera ne Don Bosko

Don Bosko, Tiranë
  • €170/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 23
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35639
  • ID Prones

Përshkrim

Ambient me siperfaqe 23 m2  ne Don Bosko.

Ambienti ka fasade xhami dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallat te ri te 2021.

Ambienti eshte i investuar me parket , dyer dhe dritare dopio xham dhe do vendoset ndricim sipas deshires .

I pershtatshem qe perndra estetike ,zyra , dyqan ose tipologji te ndryshme biznesi .

Na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva