Ambient komercial me qera, Autostrada Tirane-Durres!

 • €25,000/muaj
Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
Për Qira

Ambient komercial me qera, Autostrada Tirane-Durres!

Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
 • €25,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 8
 • Tualete
 • 4700
 • Sipërfaqe ㎡
 • 35
 • Garazhe
 • P33709
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera super ambient komercial, teper i investuar dhe luksoz.

Ndodhet ne autostraden Tirane-Durres, prane mbikalimit te Rinasit.

Ambient organizohet ne 4 kate, me siperfaqe ndertimi 4700 m2 dhe siperfaqe trualli 2500 m2.

Parkim per 35 makina dhe ka mundesi zgjerimi.

Objekti eshte i pershtatshem per showroom, depo farmaceutike, zyra, bank etj

 

Jeni te mirepritur per nje vizite ne prone

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest