AMBIENT BIZNESI PER ZYRA ME QERA, ISH-EKSPOZITA.

 • €2,000/Muaj
Ish Ekspozita, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT BIZNESI PER ZYRA ME QERA, ISH-EKSPOZITA.

Ish Ekspozita, Tiranë
 • €2,000/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 150
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43029
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera ambient biznesi per zyra, tek ish ekspozita.

Ambienti ka siperfaqe 150 m2.

Ambienti organizohet ne korridor shperndares, 3 ambiente, 2 tualete dhe ambient ngrenie.

Cmimi eshte 2000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo