AMBIENT BIZNESI PER SHITJE DHE QIRA TE SHESHI WILLSON!

 • €440,000
 • €2,000/muaj
Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

AMBIENT BIZNESI PER SHITJE DHE QIRA TE SHESHI WILLSON!

Sheshi Willson, Tiranë
 • €440,000
 • €2,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 6
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 176
 • Sipërfaqe ㎡
 • P23645
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet ose jepet me Qira ambient komercial 176 m2 tek Sheshi Wilson!
Ambienti ndodhet buze rruges kryesore.

Ka nje siperfaqe 176 m2 dhe ndodhet ne katin e 1.

Ambienti dispono 6 zyra, 2 tualete, nje depo.
Eshte i shtruar me parket, ka sistem ngrohje dhe ftohje qendrore.
Biznesi ka qene klininke dentare dhe eshte e pershtatshme per kete aktivitet ose aktivitete te ngjashme si laborator, klinik estetike, zyra, call center.
Zona ne te cilen ndodhet ka vizibilitet te larte.

 

Cmimi i qirase eshte 2000 Euro i padiskutueshem.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Prooperty Invest Albania.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj