Jepet apartament 2+1 plus Post Parkimi tek Bulevardi i Ri

 • €600/muaj
Rruga Jordan Misja, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 2+1 plus Post Parkimi tek Bulevardi i Ri

Rruga Jordan Misja, Tiranë
 • €600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 96
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P44554
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1 me post parkimi me qira tek Rruga Filip Jano , Marga 2.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje ,ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , tualet dhe ballkoni.

Apartamenti ka super arredim sikur ne foto dhe ka orientim mjaft te mire

Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nder zonat me rritjen me te madhe keto kohet e fundit.

Pallati i vitit 2023 me super cilesi ndertimi dhe administrim 24/7

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva