AMBIENT BIZNESI ME QERA, PRANE SPITALIT PEDIATRIK

 • €180,000
 • €750/muaj
Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

AMBIENT BIZNESI ME QERA, PRANE SPITALIT PEDIATRIK

Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
 • €180,000
 • €750/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Tualet
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P32108
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me ambient biznesi, prane Spitalit Pediatrik.

Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe ka siperfaqe 100 m2.

Funksionon si market me klientele te rregullt dhe xhiro te kenaqshme, por mund te pershtatet per tipologji te ndryshme biznesi.

Gjithashtu dhe ne shitje.

Per me shume na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo