Ambient Biznesi , Longue , Bar , Zyra etj , tek Jordan Misja Prane Stacionit te Trenit

  • €420,000
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje

Ambient Biznesi , Longue , Bar , Zyra etj , tek Jordan Misja Prane Stacionit te Trenit

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
  • €420,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 168.3
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37759
  • ID Prones

Përshkrim

Ambient i bollshem komercial me siperfaqe 168m2 tek Rruga Jordan Misja .

Ambienti ndohet ne katin 0 te nje ndertimi te ri  me hipoteke.

Ambienti ka perparsi pasi plani i zhvillimit aty parashikon rruge qe lidhen me Bulevardin e Ri dhe zonen ne zhvillim e siper buze tij .

Ambienti ka perparesi lartesine e madhe prej 5.8 m , gje qe e ben me spacioz dhe te ofron mundesi manovrimi me hapsirat e brendshme .

Ambienti eshte totalisht i organizuar ne Open Space .

Shitet me nje cmim okazion prej vetem 2500 euro/ m2

Disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hip0tekor .

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva