Ambient biznesi Duplex me qera ne Astir

  • €300/muaj
Astir, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient biznesi Duplex me qera ne Astir

Astir, Tiranë
  • €300/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 30
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40394
  • ID Prones

Përshkrim

Ambient biznesi Duplex me qera te Bulevardi ne Astir.

Ndodhet ne katin 0, buze rruge.

Ka nje siperfaqe prej 30 m2 dhe eshte e saporikonstruktuar.

Mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi.

Cmimi i qerase eshte 300 euro/muaj.

Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko