APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, LAPRAKE.

 • €88,000
Laprakë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, LAPRAKE.

Laprakë, Tiranë
 • €88,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 105 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35945
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 ne Laprake, rruga Dritan Hoxha.

Apartamenti ka siperfaqe 105 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.

Pjeserisht i mobiliar.

Cmimi eshte 88000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo