Shitet Apartament 3+1+2 te Kopshti Zoologjik

 • €175,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Tërhequr

Shitet Apartament 3+1+2 te Kopshti Zoologjik

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €175,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 123
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37491
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 3+1+2tualete+2 ballkone prane Kopshtit  Zoologjik  me pamje nga liqeni.

Apartamenti ka siperfaqe te pergjithshme 123m2.

Ndodhet ne katin e 3 banim ne nje pallat te ri te mireadministruar.

I mobiluar dhe i investuar.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle