ZYRE ME QERA NE QENDER.

  • €600/muaj
21 Dhjetori, Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

ZYRE ME QERA NE QENDER.

21 Dhjetori, Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Tiranë
  • €600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 60
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38283
  • ID Prones

Përshkrim

Japim zyre me qera ne qender, tek rruga e Kavajes, prane Raifaissen Bank.

Zyra ka siperfaqe 60 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me 2 ashensore.

Eshte e organizuar ne 2 ambiente, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 600 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo