VILE ME QERA, TEG.

  • €4,000/muaj
TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Qira Tërhequr

VILE ME QERA, TEG.

TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
  • €4,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 4
  • Dhoma
  • 4
  • Tualete
  • P39751
  • ID Prones

Përshkrim

Japim vile me qera, prane Teg.

Vila organizohet ne kater kate dhe ndodhet ne nje nga rezidencat me luksoze te zones.

Kati -1 eshte i organizuar ne 2 dhoma, tualet dhe dhome teknike,

kati 0 ne dhome ndenje, kuzhine dhe nje tualet,

kati 1 ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete,

kati 2 dhome, tualet, verande.

Cmimi eshte 4000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo